Platforma  VANBET cuprinde:

Fabrica de procesare produse lactate;
Fabrica de procesare produse din carne;
Abatorul cu o noua și moderna linie de abatorizare, prelucrare, ambalare și congelare a cărnii de pui;

Amplasarea este în Loc. Strâmtura-Mitoc, Com. Banca, Jud. Vaslui  ROMÂNIA

contactează-ne

Prin utilizarea acestui formular sunteți de acord cu stocarea și manipularea datelor dvs. pe acest site web.

date contact companie

SC VANBET SRL

CUI: RO13728104
NR.REG.COM.: J37/41/2001

Adresa: Loc. Sălcioara, com. Banca, jud. Vaslui
Cod poştal: 737033

Telefon/Fax: 0235437266
Email: office@vanbet.ro

Administrator: Doctor Fănel Bogos

Mobil: 0765265577  
Email: bogosfanel@vanbet.ro

Departament Comercial

Director Comercial: Marius Strugaru

Email: marius.strugaru@vanbet.ro
Telefon: 0784221911

Departament Vânzări

Contacte Agenți

Suceava – Botoșani

Simona Elisabeta Știorobelea

Telefon: 0760698869

Neamț – Bacău

Gheorghe Răciulă

Telefon: 0786404682

Iași

Telefon: 0786229481

Vaslui – Vrancea – Râmnicu Sărat

Doru Hușanu

Telefon: 0786048457

Galați – Brăila

Daniel Ciocîrlan

Telefon: 0786150204

Buzău

Răzvan Doru Nae

Telefon: 0784221906

Vânzări produse din carne de pui

Gina Crețu

Email: vanzari@vanbet.ro
Email: comenzi@vanbet.ro
Telefon: 0786796959

Vânzări ouă consum

Gigeta Stingaciu

Email: vanzarioua@vanbet.ro
Email: comenzi@vanbet.ro
Telefon: 0766298620

Vânzări produse lactate

Mona Anițoiu

Email: vanzarilactate@vanbet.ro
Email: comenzi@vanbet.ro
Telefon: 0785911699

Vânzări produse preparate din carne

Gina Mastacan

Email: comenzi@vanbet.ro
Telefon: 0785911633

Vânzări păsări vii

Cristina Nicoleta Cosminca

Email: zootehnica@vanbet.ro
Telefon: 0766096740
Telefon: 0786796939

Departament Achiziții

Achiziţii Generale

Marian Medeleanu

Email: aprovizionare@vanbet.ro 
Telefon: 0786229575

Achiziţii Cereale și Șroturi

Gianina Vrabie

Email: achizitiicereale@vanbet.ro
Telefon: 0786495386

Departament Marketing

Elena-Bianca Munteanu

Email: marketing2@vanbet.ro
Telefon: 0784207170

Departament Calitate

Mihaela Bogos

Email: calitate@vanbet.ro
Telefon: 0786150219

Departament Ferme

Email: office@vanbet.ro
Email: zootehnica@vanbet.ro

Departament Transporturi

Robert Bogos

Email: transporturi@vanbet.ro
Telefon: 0766248336

Departament Contabilitate

Email: contabilitate@vanbet.ro

Stela-Mihaela Zabuliche

Telefon: 0766342248

Daniela Lupu

Telefon: 0786993479

Departament Juridic

Lili Bogos

Email: juridic@vanbet.ro
Telefon: 0785911696

Departament Investiții

 Maricica Nitu

Email: comercial2@vanbet.ro
Telefon: 0786404689

Departament Tehnic

Email: mentenanta@vanbet.ro
Telefon: 0785911693

Departament Mediu și Protecția muncii

Lăcrămioara Rainea

Email: mediu@vanbet.ro
Telefon: 0785911612

Departament Resurse Umane

Mariana Florescu

Email: resurseumane@vanbet.ro 
Telefon: 0786993481