Sălcioara – com. Banca – jud. Vaslui – ROMÂNIA

contactează-ne

date contact companie

SC VANBET SRL

CUI: RO13728104
NR.REG.COM.: J37/41/2001

Adresa: Loc. Sălcioara, com. Banca, jud. Vaslui
Cod poştal: 737033

Telefon/Fax: 0235-437266
Email: office@vanbet.ro

Administrator: Doctor Fănel Bogos

Mobil: 0765-265577  
Email: bogosfanel@vanbet.ro

Contact Departamentul Vânzări

Vânzări produse din carne de pui

Gina Cretu

Email: vanzari@vanbet.ro

Email: comenzi@vanbet.ro
Telefon: 0786-796959

Vânzări ouă consum

Gigeta Stingaciu

Email: vanzarioua@vanbet.ro
Email: comenzi@vanbet.ro
Telefon: 0766-298620

Vânzări produse lactate

Mona Anițoiu 

Email: vanzarilactate@vanbet.ro
Email: comenzi@vanbet.ro
Telefon: 0785-911699

Vânzări produse preparate din carne

Gina Mastacan

Email: comenzi@vanbet.ro
Telefon: 0785-911633

Vânzări păsări vii

Cristina Nicoleta Cosminca

Email: zootehnica@vanbet.ro
Telefon: 0766-096740
Telefon: 0786-796939

Contact Departamentul Achiziții

Achiziţii Cereale

Stela-Mihaela Zabuliche

Email: achizitiicereale@vanbet.ro
Telefon: 0766-342248

Achiziţii Tehnice

Iulian Pacularu

Email: mentenanta@vanbet.ro
Telefon: 0785-911693

Contact Departamentul Aprovizionare

Marian Medeleanu

Email: aprovizionare@vanbet.ro 
Telefon: 0786-229575

Adriana Ursu

Email: ursu.adriana@vanbet.ro 
Telefon: 0785-260291

Contact Departamentul Calitate

Mihaela Bogos

Email: calitate@vanbet.ro
Telefon: 0786-150219

 

Contact Departamentul Comercial

Maricica Nitu

Email: comercial@vanbet.ro
Email: comercial2@vanbet.ro
Telefon: 0786-404689

Contact Departamentul Contabilitate

Email: contabilitate@vanbet.ro

Stela-Mihaela Zabuliche

Telefon: 0766-342248

Daniela Lupu

Telefon: 0786-993479

Contact Departamentul Juridic

Email: juridic@vanbet.ro

Contact Departamentul Marketing

Email: marketing@vanbet.ro  

Contact Departamentul Mediu și Protecția muncii

Lăcrămioara Rainea

Email: mediu@vanbet.ro
Telefon: 0785-911612

Contact Departamentul Resurse Umane

Mariana Florescu

Email: resurseumane@vanbet.ro 
Telefon: 0786-993481

Contact Departamentul Tehnic

Iulian Pacularu

Email: mentenanta@vanbet.ro
Telefon: 0785-911693

Contact Departamentul Transporturi

Robert Bogos

Email: transporturi@vanbet.ro
Telefon: 0766-248336

Contact Departamentul Ferme

Email: office@vanbet.ro
Email: zootehnica@vanbet.ro